Bělení Zubů

NAŠE Služby

Bělení zubů

Každý den jsou naše zuby neustále vystavovány umělým a přírodním barvivům z jídla a pití, léků a tabáku. Bělení dokáže nejen obnovit přirozenou barvu zubní skloviny, ale také zesvětlit o 8-12 odstínů.

Bělení Opalescence

Bělení Zoom

Domácí Bělení

Fáze bělení ZOOM

  • Vstupní konzultace. Lékař vám sdělí postup. Během několika dní před zákrokem je vhodné aplikovat ochranný gel.
  • Aplikace speciálního gelu pro snížení citlivosti zubů
  • Zavedení speciálního retraktoru do ústní dutiny pro ochranu a izolaci rtů. Izolace všech sliznic úst
  • Gel se nanáší na zuby 4x, každé sezení trvá 15 minut, celkem 60 minut na celou proceduru
  • Posílení zubů po bělení po zákroku se provádí fluoridace – tím se zuby posílí a sníží se jejich citlivost

Doporučení po bělící proceduře ZOOM

  • Během prvních 48 hodin: je nutné přísně dodržovat „bílou dietu“. To znamená vzdát se barvicích produktů: nápojů, ovoce a zeleniny s jasným pigmentem a barvicích omáček (kečup, hořčice, sója atd.). V budoucnu byste měli omezit používání takových potravin nebo se po každém jídle pokusit najít možnost čištění zubů.
  • Po bělení: je nutné dodržovat důkladnou ústní hygienu. Používejte kvalitní kartáč, pastu, oplachový prostředek. Hygienické postupy by měly být prováděny po každém jídle, nejméně 2krát denně.
  • Je nutné pravidelně docházet na profesionální čištění, to nejen pomáhá udržet zuby déle bělejší, ale také udržuje zdraví zubů díky včasnému odhalení kazu.
  • Důležité: Každý z výše uvedených bodů je nesmírně důležitý pro udržení a zachování efektu procedury bělení zubů ZOOM. Tento přístup vám pomůže zachovat výsledek bělení po dlouhou dobu.

REZERVACE

Zarezervujte si termín

Pokud hledáte kvalitní zubní péči, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na konzultaci. Těšíme se na setkání s vámi a pomoci vám získat zdravý a krásný úsměv!

Máme otevřeno:

Pondělí – Pátek

Sobota

Neděle

Appointment

Zarezervujte si termín

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci na adrese Jablonecká 712 v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Máme otevřeno:

Monday – Friday

Saturday

Sunday

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Kontakt

Adresa

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby. 

Adresa

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek