Stomatochirurgie

NAŠE SLUŽBY

Stomatochirurgie

V smile time se provádí následující chirurgické zákroky

●     extrakce zubů;

●     extrakce zubů moudrosti;

●     resekce vrcholu zubu (kořene zubu);

●     odstranění kořene zubu.

Extrakce Zubu

Extrakce Zubu Moudrosti

Hlavním důvodem pro extrakci zubu je zanedbaný kaz, který vede k zánětu vnitřních zubních tkání – pulpitidě a následně k parodontitidě (zánětlivé procesy ve vazech, které drží zub). Pokud je léčení zubů považováno za neúčelné, zub se odstraní v lokální anestezii. Procedura je zcela bezbolestná a netrvá déle než 20 minut.

Na naší klinice se praktikuje záchovná technika – resekce kořenového hrotu. Jedná se o částečné odstranění kořene postiženého infekcí. Zachováme tak zdravou část zubu a po operaci provedeme jeho obnovu, navrácení funkčnosti a vzhledu.

Kromě toho jsou v náplni činnosti chirurga takové operace, jako je řezání uzdičky jazyka (plastika uzdičky horního rtu), sinus lifting. Krátká uzdička je příčinou poruchy řeči, protože omezuje hybnost jazyka a její proříznutí nebo plastická operace může vyřešit problémy s řečí v dětství. Sinus lifting je zvětšení objemu atrofované kosti, které je nezbytné pro úspěšnou protetiku.

Všechny naše činnosti směřují ke zvýšení efektivity léčby a vytvoření komfortních podmínek pro naše klienty. Ve své práci používáme vybavení s šetrným účinkem a kofferdam, které vám umožní snadno dýchat a zabraňuje vysychání membrán v ústech. Používáme kvalitní anestetika, v případě potřeby provádíme sedaci, která eliminuje jakoukoli bolest. Chirurg, stomatologie, extrakce zubů – pro naše pacienty nejsou v této řadě žádná děsivá slova a fráze.

REZERVACE

Zarezervujte si termín

Pokud hledáte kvalitní zubní péči, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na konzultaci. Těšíme se na setkání s vámi a pomoci vám získat zdravý a krásný úsměv!

Máme otevřeno:

Pondělí – Pátek

Sobota

Neděle

Appointment

Zarezervujte si termín

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci na adrese Jablonecká 712 v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Máme otevřeno:

Monday – Friday

Saturday

Sunday

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Kontakt

Adresa

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby. 

Adresa

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek