Zubní implantáty

NAŠE SLUŽBY

Zubní implantáty

Implantáty jsou moderní způsob, jak nahradit ztracené zuby. Jsou to umělé kořeny, které jsou vloženy do kosti a slouží jako základ pro následné osazení korunky. V naší klinice používáme nejmodernější technologie a materiály, abychom zajistili nejlepší výsledky pro naše pacienty.

Implantát (včetně korunky)

 Naše klinika má tým zkušených zubních lékařů, kteří mají mnoho let praxe v oblasti implantologie. Jsme schopni poskytnout kompletní služby včetně diagnostiky, plánování a samotného zákroku. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními a technologiemi, což nám umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků.

Při vkládání implantátů používáme pouze certifikované a kvalitní materiály, abychom zajistili maximální bezpečnost a spokojenost našich pacientů. Naše klinika také nabízí různé typy implantátů, aby bylo možné vybrat ten nejvhodnější pro každého pacienta.

Pokud máte zájem o implantáty, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si konzultaci. Rádi Vám poskytneme více informací a odpovíme na všechny Vaše dotazy

 

REZERVACE

Zarezervujte si termín

Pokud hledáte kvalitní zubní péči, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na konzultaci. Těšíme se na setkání s vámi a pomoci vám získat zdravý a krásný úsměv!

Máme otevřeno:

Pondělí – Pátek

Sobota

Neděle

Appointment

Zarezervujte si termín

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci na adrese Jablonecká 712 v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Máme otevřeno:

Monday – Friday

Saturday

Sunday

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Quick Contact

Address

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek