Dentální Hygiena

NAŠE Služby

Dentální Hygiena

Zubní lékaři doporučují absolvovat 2x ročně profesionální proceduru ústní hygieny. Zubní usazeniny jsou jednou z příčin onemocnění dásní a následné ztráty zubů. Jsou z 90 % složeny z mikrobů, které v průběhu života vylučují kyseliny, což vede ke vzniku kazu.

Profesionální ústní hygiena v stomatologické klinice Smile time – jedná se o komplex čistících procedur zaměřených na odstranění tvrdého a měkkého plaku, broušení a leštění zubů pomocí speciálních past. Profesionální hygienu provádí parodontolog. V závislosti na vašem klinickém obrazu může profesionální hygiena zahrnovat čištění ultrazvukem, abrazivní čištění vzduchem a vodou.

Výhody čištění zubů u stomatologa: Pouze zubní lékař dokáže vyčistit zuby pod linií dásní, odborně posoudit kvalitu péče o ústní dutinu a poskytnout cenná doporučení pro výběr zubní pasty, kartáčku, oplachu a dalších produktů dentální hygieny. Profesionální čištění zubů odstraňuje 100 % měkkého plaku a tvrdého zubního kamene. Tento postup je nezbytný pro ošetření a protetiku zubů, je povinný před bělením nebo implantací.

Dentální Hygiena

Proč potřebujete profesionální čištění zubů?

  • Udržuje zdravé zuby a dásně a neutralizuje ložiska infekce v dutině ústní
  • Tento postup je nezbytný pro ošetření a protetiku zubů
  • Odstraňuje zápach z úst a zbavuje komplexů, usnadňuje komunikaci
  • Při bělení zubů profesionální hygiena odhalí přirozený odstín zubů
  • Rozjasňuje barvu skloviny, rozzáří zuby a zlepšuje estetický vzhled úsměvu.
  • Při implantaci zubů je tento postup povinný

Metody odstraňování zubních usazenin v zubní klinice:

  • Přístroj AIRFLOW paprskem vody s abrazivním práškem velmi účinně odstraňuje plak z povrchu zubů, čistí parodontální váčky a leští sklovinu. Tento postup dává znatelný efekt bělení zubů.
  • Ultrazvuková metoda, při které scaler vytváří vlnu, která ničí měkký plak a tvrdé kameny na povrchu zubů, v mezizubních prostorech a kapsách mezi zubem a dásní.
  • Systém PROPHYFLEX vyvinula německá společnost KaVo za účasti zubních lékařů. Tato metoda odstraňuje plak proudem směsi kulovitých granulí, vody a vzduchu Povrch zubu je šetrně vyčištěn a vyleštěn, takže je tato metoda vhodná i pro děti.
  • Prevence Předcházet nemoci je jednodušší než ji léčit. Ve stomatologii Olga vám lékař vždy řekne, na co je třeba dbát při péči o dutinu ústní, aby se prodloužil efekt zákroku a předešlo se vzniku problému v budoucnu.

REZERVACE

Zarezervujte si termín

Pokud hledáte kvalitní zubní péči, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na konzultaci. Těšíme se na setkání s vámi a pomoci vám získat zdravý a krásný úsměv!

Máme otevřeno:

Pondělí – Pátek

Sobota

Neděle

Appointment

Zarezervujte si termín

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci na adrese Jablonecká 712 v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Máme otevřeno:

Monday – Friday

Saturday

Sunday

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby.

Kontakt

Adresa

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek

Potřebujete kvalitní zubní péči? Navštivte naši ordinaci v Praze. Naše zkušené a přátelské zubaře vám poskytnou nejlepší péči pro vaše zuby. 

Adresa

Jablonecká 712, 190 00 Praha 9 – Prosek